Den otevřených dveří

Den otevřených dveří 2019
Zveme všechny zájemce o studium na Střední škole Brno, Charbulova i jejich rodiče na Den otevřených dveří. Věříme, že akce proběhne v prezenční formě a že si budete moci prohlédnout prostory naší školy i provozoven.

Na co se můžete těšit:

  • Od 9:00 do 17:00 budou pro zájemce o studium otevřeny naše provozovny na ulicích Česká 11 a Veslařská 54 (Nová Svratka – Jundrov). Zde uvidíte naše studenty přímo v akci. Gastro, prodej, kadeřnictví, kosmetika – to všechno zažijete přímo na učňovských pracovištích. K dispozici budou i ochotní pedagogové, kteří zodpoví Vaše dotazy.
  • V 15:00 začne Den otevřených dveří přímo v hlavní budově školy na Charbulova 106 (Černovice). Školou Vás provedou současní studenti, kteří Vám sami představí jednotlivé obory i studium na naší škole. Zároveň budete moci nahlédnout do odborných učeben včetně moderního gastrostudia.

Den otevřených dveří je tu pro Vás, ať už máte vybraný konkrétní obor, či nikoliv. Přijďte si vyzkoušet řemeslo na vlastní kůži.

Těšíme se na Vás

POZOR:

Sledujte stránky školy i naši stránku na Facebooku, kde zveřejňujeme novinky. Může se totiž stát, že vzhledem k aktuálním vládním nařízením z důvodu probíhající pandemie koronaviru nebudeme moct uspořádat klasický Den otevřených dveří a budeme muset přistoupit k variantě on-line. Doufáme, že k tomu nedojde, ale připravujeme program i pro tuto situaci. Nemusíte se bát, o prohlídku a odpovědi na dotazy určitě nepřijdete.

Fotografie z minulého dne otevřených dveří

Začátek

09:00

27/01/2021

Konec

17:00

27/01/2021

Adresa

Brno

Zodpovídá